Hakkında

Labris Teknoloji Bilişim Çözümleri Ltd. Şti. ürettiği Kurumsal Ağ Geçidi Yazılım ve Donanımları ile global liderliği amaç edinmiş bir Türk teknoloji araştırma ve geliştirme şirketidir.

Labris ® markalı yazılım ve donanım ürünleri Güvenlik Duvarı(Firewall), VPN, SSL VPN, Webfiltre, Antivirüs, Antispam, Saldırı Önleme(IPS), Zero Hour, Wauth, 5651 Kanuni Loglama işlevlerine sahiptir. Ürünler, üstün teknolojileri ve gelişmiş tarama motorları sayesinde 10 kullanıcıdan milyon kullanıcıya hizmet verebilecek bir ürün ailesi oluşturmaktadır.

Labris ürünleri, aktif olarak pazara sunulduğu 2005 yılından bu yana kamu, özel ve askeri alanda 10 ülkede, 2000'e yakın kurum/kuruluş tarafından tercih edilmiştir. Labris Teknoloji, ürünlerini halen 3 ülkede aktif olarak pazarlarken, Labris Müşteri Destek Merkezi ile de müşterilerine en iyi satış sonrası hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Ortak Kriterler (Common Criteria) EAL4+ seviyesinde sertifikalandırılmış dünyanın 12’inci, Türkiye’nin tek ağ geçidi markası olarak Labris, gelecek her türlü sanal tehdide karşı, müşterilerine en uygun maliyetle, en üst düzey güvenliği sunmaktadır.

powered by OSQA