merhabalar. log kayıtlarını dışa aktarma işlemini nasıl yaparız. yeni kullanıcıyım yardımcı olursanız sevinirim. lmc - sistem - kayıtlar - "ERİŞİM KAYITLARI" burada cıkan kayıtları farklı bir harddiske flash belleğe kaydetmek istiyorum . ne gibi bir işlem yapmalıyım. teşekkür ederim

soruldu 22 Ağu '13, 09:46

BILGI_ISLEM_1's gravatar image

BILGI_ISLEM_1
111
kabul oranı: 0%

Bunun icin bir kac yol var.

1- manuel olarak winscp veya scp (linux) ile cihaza Bununla ilgili labristeki arkadaslardan yardim almaniz gerekecektir. Sisteme erisim yetkilieriniz ile ilgili sorun yaşayabilirsiniz. Ayricaununla ilgili labristeki arkadaslardan yardim almaniz gerekecektir. Sisteme erisim yetkilieriniz ile ilgili sorun yaşayabilirsiniz. Ayricaaglanip dogrudan dosyalar alinabilir.

2- manuel olarak gunluk sistem menusu guvenilir zaman damgasi içerisinde tarih secerek bilgisayariniza kayit edebilirsiniz.

3- Bir syslog sunucunuz var ise loglarin bir kopyasi oraya gonderilir. Bu tip loglar anlik gonderildigi icon zaman damgasi olmadan alinmis loglar olur.

Zaman damgi loglari yedeklemek istiyorsaniz 2'inci secenegi oneririm.

Yedek alip diski bosaltmak istiyorsaniz 1'inci secenegi oneririm. Bununla ilgili labristeki arkadaslardan yardim almaniz gerekecektir. Sisteme erisim yetkilieriniz ile ilgili sorun yaşayabilirsiniz. Ayrica log dosyalarinin yerlerini ogrenmeniz gerekecektir.

Loglari farkli bir log toplayicida analiz edecekseniz 3'uncu secenegi oneririrm. bununla ilgili yapilandirm ayarlari icin labris den destek almaniz gerekecektir.

kalıcı link
Bu yanıt "topluluk vikisi" olarak işaretlendi.

yanıtlandı 23 Ağu '13, 01:50

ahmet's gravatar image

ahmet
2233
kabul oranı: 19%

Yanıtınız
önizlemeyi aç/kapat

Soruyu takip edin

E-posta ile:

Giriş yaptığınızda buradaki tüm güncellemelere abone olabileceksiniz

RSS ile:

Yanıt

Cevaplar ve Yorumlar

Markdown Temelleri

• *italic* or _italic_
  • **bold** veya __bold__
  • link:[metin](http://url.com/ "başlık")
  • resim?![alt metin](/path/img.jpg "başlık")
  • numaralanmış liste 1. Foo 2. Bar
  • to add a line break simply add two spaces to where you would like the new line to be.
  • temel HTML tagları desteklenmektedir

Soru etiketleri:

×3
×1

soru soruldu: 22 Ağu '13, 09:46

soru görüntülendi: 6,493 kere

son güncellenen: 23 Ağu '13, 01:50